Kişisel bilgileriniz Milano Gourmet güvencesi altındadır. Milano Gourmet ile paylaştığınız bilgiler, asla bir başka bir kişi yada kuruluşlarla paylaşılmaz. Milano Gourmet tüketicinin ve sitemizi ziyaret eden kişilerin özlük bilgi güvenliğini özenle korur.

Bazı çok özel durumlarda sitemize sanal pos tahsis eden bankalardan yada tarafımızdan sözlü yada yazılı olarak siparişin tarafınızdan verildiğine belirtir sipariş onayı istenebilir.

Böyle bir durum karşısında kart hamili banka sizi önceden belirttiğiniz kayıtlı iletişim bilgilerinizden size ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili onay isteyecektir. İlgili bankanın ve Milano Gourmet’in size ulaşabilmesi için bankanızda bulunan ve sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz ortak bilgilerin güncel özlük bilgisi olduğundan emin olunuz, yapacağınız eksik yada yanlış bilgilendirme siparişin elinize ulaşmasını engelleyecektir.

Olası güvenlik kontrolü sırasında GSM numaranızın veya sabit telefonunuzun ulaşılamaz, durumunda olması halinde siparişiniz iptal edilebilir.

Üye kaydında girdiğiniz telefon numarasının doğru ve kullanılır olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu umaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.Tüm ürünler adrese teslim ve kişiye özel yapılır.