İade Koşulları:

Satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, ambalajını açmadan, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade etmeniz rica olunur.

Dondurulmuş veya + 4 derecede saklanması gereken ürünlerde iade sözkonusu değildir!

Nakliye sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri/paketlerinizi teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açarak kontrol ediniz. Üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız/kabul etmeyiniz. Ürünü teslim aldığınız taktirde kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

Ürün ambalajı açılmış, tahrip edilmiş,kullanılmış vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşterimiz ürününü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri iade etmekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla emtianın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Ürünün iade edilmesi veya alışverişten cayılması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iadesi gerçekleştirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma,kopma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumların tespiti halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

Havale/eft iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri ise 3 iş günü içinde yapılabilmektedir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın müşteri hizmetlerini aramanız gerekebilir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı belirdikten sonra tüm bedel kredi kartınıza ve ya havale/eft yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza aylık taksit tutarı kadar her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.